fbpx

Storytelling w edukacji

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny Webinar.

Spotkanie ma na celu pokazanie uczestnikom mocy opowieści w przedstawianiu treści o charakterze edukacyjnym, w tym za pomocą visual literacy oraz teorii podwójnego kodowania. Szkolenie oparte jest na metodach aktywizujących. Uczestnicy nauczą się jak budować opowieści, zapoznają się z pisaniem wrażeniowym, opowieścią obrazową, zobaczą jak korzystać z dostępnych materiałów literackich w pracy z uczniem oraz zapoznają się z tworzeniem sytuacji edukacyjnej – bezpiecznego i autentycznego miejsca nauki i rozwoju.

Termin: wtorek 4 października 2022, godz. 18:00

Prowadzący:

Pani Zofia Piątkowska-Wolska - kulturoznawczyni, ukończyła filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowo zarządzanie na Uniwersytecie Lyon III.
Tłumaczka języka francuskiego. Przetłumaczyła między innymi „Myśli płynące z serca XIV Dalajlamy” oraz biografię obecnego Dalajlamy. Założycielka i redaktor naczelna Wydawnictwa Tibum. Od 2012 roku organizuje szkolenia, na których uczy metody kamishibai.

Formularz zgłoszeniowy

Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest uczestnictwo w webinarium. Dołączając do niego należy wpisać imię, nazwisko oraz ten sam adres email, który został użyty podczas rejestracji. Zaświadczenie jest płatne 30 zł i będzie przesyłane do 7 dni od webinaru na podany wyżej adres e-mail.
Bank Millennium S.A.
15 1160 2202 0000 0004 9002 6395

W tytule przelewu: Zaświadczenie Storytelling
Administratorem przekazywanych nam danych jest Pani Grażyna Strączek prowadząca Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji, dane są przetwarzane zgodnie z zapisami w polityce prywatności.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji do celów związanych z realizacją usługi edukacyjnej.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com