fbpx

W związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego (w skrócie RODO) pragniemy poinformować o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych w systemach informatycznych KIRE.

Kiedy i jakie dane o Tobie zbieramy

Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej automatycznie zbierane są m. in. adres IP komputera, data i czas wizyty, odwiedzone podstrony, wersja i typ przeglądarki, rodzaj i wersja systemu operacyjnego, itp. Wysyłając formularz zgłoszeniowy przekazujesz nam dane osobowe: m. in. imię, nazwisko, adres zamieszkania, dane kontaktowe, datę i miejsce urodzenia, nazwę ukończonej uczelni, kierunek studiów, itp.

Kto jest ich administratorem

Administratorem Twoich danych jest Pani Grażyna Strączek prowadząca Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji z siedzibą w Krakowie przy ul. Wielickiej 42/104.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane

Przetwarzamy te dane w celach niezbędnych do realizacji usługi, na którą się decydujesz i przesyłasz do nas zgłoszenie, a także do analiz służących udoskonalaniu i lepszemu dostosowywaniu oferty tak, aby maksymalnie odpowiadała Twoim potrzebom. Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym wykorzystujemy w procesie rekrutacji oraz do zapewnienia niezbędnego kontaktu. Dane zebrane w trakcie korespondencji, wykorzystujemy w celu wypracowania odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Komu możemy przekazać Twoje dane

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać Zaufanym partnerom, z którymi współpracujemy przy realizacji usług znajdujących się w naszej ofercie. Więcej o partnerach KIRE.

Do czego masz prawo w kontekście przetwarzania przez nas Twoich danych

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych, ich korekty, aktualizacji, usunięcia (tzw. klauzula zapomnienia) lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych

Jest nią wyrażenie zgody na przetwarzanie danych podczas zapisywania na konkretną usługę zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Więcej informacji tutaj.

Dziękujemy Ci za chwilę uwagi poświęconą na zapoznanie się z powyższymi informacjami

Nawiązanie współpracy

Dane osoby zgłaszającej propozycję nawiązania współpracy

Adres zamieszkania

Adres korespondencyjny
(podaj, jeśli jest inny niż zamieszkania)

prowadziłem/am zajęcia w KIRE nie prowadziłem/am zajęć w KIRE

Informacje o prowadzącym szkolenie

Zajmowane stanowisko *

Obszar specjalizacji trenerskiej (tematyka prowadzonych szkoleń) *

Opis kompetencji zawodowych

Wykształcenie

Doskonalenie zawodowe

Kompetencje specjalistyczne (trenerskie) *

coach
trener
edukator
mentor
mediator
andragog
inne (jakie?)

Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla dorosłych (liczba godzin dydaktycznych przeprowadzonych szkoleń) *

brak doświadczenia
do 10
do 50
do 100
do 200
do 300
powyżej 300
dokładnie

Obszar specjalizacji

CV (mile widziane wraz ze zdjęciem)

Obsługiwane typy plików: jpg, png, pdf, doc, docx, odt

Ochrona danych osobowych i regulamin

  

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz udostępnianie wizerunku przez Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji do celów związanych z promocją, przygotowaniem i aktualizacją oferty KIRE.