fbpx

Jak rozmawiać z dziećmi starszymi i młodzieżą o wojnie.

Nagranie bezpłatnego webinaru - spotkania z psychologiem, Panią Marią Sadowską-Łakomy odbywającego się 9 marca 2022.

Jak rozmawiać z dzieckiem w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym o wojnie

Nagranie bezpłatnego webinaru - spotkania z psychologiem, Panią Marią Sadowską-Łakomy odbywającego się 8 marca 2022.

Inauguracja studiów podyplomowych - 19-09-2020

Skrót ze zdalnej uroczystości rozpoczęcia studiów podyplomowych.

Inauguracja studiów podyplomowych 4-04-2020

Zaproszenie na wydarzenie zdalne.

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Skrót z Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 rozpoczynającej 10 kierunków studiów podyplomowych i 2 kursy kwalifikacyjne.

Film o Krakowskim Instytucie Rozwoju Edukacji

Zobacz jak wyglądają nasze zajęcia, ogranizowane konferencje, dlaczego warto się u nas kształcić

Konferencja Kreatywność, Indywidualizacja, Rzetelność, Entuzjazm w wychowaniu patriotycznym

24 listopada 2018 r. odbyła się ogólnopolska konferencja naukowa, wpisująca się w ustalony przez Ministra Edukacji Narodowej podstawowy kierunek realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2018/2019 jakim jest „100 rocznica odzyskania niepodległości – wychowanie do wartości i kształtowanie patriotycznych postaw uczniów”.

O Krakowskim Instytucie Rozwoju Edukacji

Skrót najważniejszych wydarzeń z działalności instytutu.

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 29-09-2018

Przedstawiamy skrót z uroczystej inauguracji studiów podyplomowych i kursów kwalifikacyjny, która odbyła się 29 września 2018 w Akademii Ignatianum w Krakowie.

Uroczysta inauguracja studiów podyplomowych 10-03-2018

Skrót z uroczystości rozpoczęcia 7 kierunków studiów podyplomowych.

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 30-09-2017

Najważniejsze momenty uroczystości inaugurującej rok akademicki 2017/2018, będącej jednocześnie rozpoczęciem 14 kierunków studiów podyplomowych.

O Krakowskim Instytucie Rozwoju Edukacji

Obejrzyj i posłuchaj informacji o nas, zobacz jak się rozwijamy, co ciekawego dzieje się u nas na zajęciach i dlaczego warto kształcić się w KIRE.

Fundamentalne wartości KIRE

Realizacja naszych fundamentalnych wartości: kreatywność, indywidualizacja, rzetelność i entuzjazm poparta przykładami.

Krótki film o kierunkach z zakresu pedagogiki specjalnej przygotowany na XI Integracyjny Festyn Sportowy odbywający się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6 im. Jana Pawła II w Krakowie we współpracy z Krakowskim Instytutem Rozwoju Edukacji.

Ciekawe zajęcia na studiach podyplomowych i kursach

Kształcimy nowocześnie i praktycznie, a nasze zajęcia są ciekawe i dostosowane do potrzeb. Rozwijają kreatywność, pozwalają odkrywać swoje talenty i zainteresowania.

Wykład Etyka w zawodzie nauczyciela 19-11-2016

Fragmenty spotkania w Hotelu Europejskich z dr Danutą Skulicz, która wygłosiła wykład dla uczestników studiów podyplomowych.

Uroczysta inauguracja studiów podyplomowych 22-10-2016

Najważniejsze momenty uroczystości inauguracyjnej. Wykład dr hab. Lucyny Rotter oraz występ chóru dostępny w osobnych filmach.

Jak uczyć miłości Ojczyzny - skrót wykładu 22-10-2016

Wykład dr hab. Lucyny Rotter wygłoszony z okazji uroczystej inauguracji studiów podyplomowych.Wykład w całości dostępny na platformie edukacyjnej.

Skrót wykładu inauguracyjnego 24-09-2016

Prezentujemy fragmenty wykładu inauguracyjnego wygłoszonego na uroczyste rozpoczęcie 17 kierunków studiów KIRE przez pedagoga, psychologa klinicznego i psychoterapeutę Ryszarda Izdebskiego. Wykład jest dostępny dla naszych studentów w całości na platformie edukacyjnej KIRE.

Występ Chóru Nowodworskiego 22-10-2016

Prezentujemy występ Chóru Nowodworskiego, który uświetnił uroczystą inaugurację studiów podyplomowych, która odbywała się w I Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie.

Wywiady z aktorami

Prezentujemy wywiady z aktorami przeprowadzone po spektaklu "Czerwony kapturek szuka księcia". Spektakl do obejrzenia w całości na naszym kanale.

Czerwony Kapturek szuka księcia

Spektakl przygotowany przez absolwentów studiów podyplomowych Edukacja muzyczna i plastyczna w szkole podstawowej i gimnazjum - edycja 2.

Wywiad z Panią Mariolą Wacławik

Kierownik studiów Edukacja muzyczna i plastyczna w szkole podstawowej i gimnazjum w KIRE. Wywiad przeprowadzony po spektaklu "Czerwony Kapturek szuka księcia" przygotowanym przez absolwentów 2 edycji tego kierunku.

Koncert - obrona na zakończenie zajęć

Przedstawienie słowno-muzyczne przygotowane przez absolwentów studiów Edukacja muzyczna i plastyczna w szkole podstawowej i gimnazjum - edycja 1.

Inauguracja studiów podyplomowych KIRE 9-04-2016

Skrót w wykładu inauguracyjnego "Sztuka nauki" wygłoszonego przez dr Miłosza Horodyskiego, dziennikarza telewizji publicznej, wykładowcę akademickiego, teoretyka na wydziale Internetu w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Przesłanie prof. Wandy Półtawskiej dla nauczycieli