Wykład Etyka w zawodzie nauczyciela 19-11-2016

Fragmenty spotkania w Hotelu Europejskich z dr Danutą Skulicz, która wygłosiła wykład dla uczestników studiów podyplomowych.

 

Uroczysta inauguracja studiów podyplomowych 22-10-2016

Najważniejsze momenty uroczystości inauguracyjnej. Wykład dr hab. Lucyny Rotter oraz występ chóru dostępny w osobnych filmach.

Jak uczyć miłości Ojczyzny - skrót wykładu 22-10-2016

Wykład dr hab. Lucyny Rotter wygłoszony z okazji uroczystej inauguracji studiów podyplomowych.Wykład w całości dostępny na platformie edukacyjnej.

Skrót wykładu inauguracyjnego 24-09-2016

Prezentujemy fragmenty wykładu inauguracyjnego wygłoszonego na uroczyste rozpoczęcie 17 kierunków studiów KIRE przez pedagoga, psychologa klinicznego i psychoterapeutę Ryszarda Izdebskiego. Wykład jest dostępny dla naszych studentów w całości na platformie edukacyjnej KIRE.

Występ Chóru Nowodworskiego 22-10-2016

Prezentujemy występ Chóru Nowodworskiego, który uświetnił uroczystą inaugurację studiów podyplomowych, która odbywała się w I Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie.

Wywiady z aktorami

Prezentujemy wywiady z aktorami przeprowadzone po spektaklu "Czerwony kapturek szuka księcia". Spektakl do obejrzenia w całości na naszym kanale.

Czerwony Kapturek szuka księcia

Spektakl przygotowany przez absolwentów studiów podyplomowych Edukacja muzyczna i plastyczna w szkole podstawowej i gimnazjum - edycja 2.

Wywiad z Panią Mariolą Wacławik

Kierownik studiów Edukacja muzyczna i plastyczna w szkole podstawowej i gimnazjum w KIRE. Wywiad przeprowadzony po spektaklu "Czerwony Kapturek szuka księcia" przygotowanym przez absolwentów 2 edycji tego kierunku.

Koncert - obrona na zakończenie zajęć

Przedstawienie słowno-muzyczne przygotowane przez absolwentów studiów Edukacja muzyczna i plastyczna w szkole podstawowej i gimnazjum - edycja 1.

Inauguracja studiów podyplomowych KIRE 9-04-2016

Skrót w wykładu inauguracyjnego "Sztuka nauki" wygłoszonego przez dr Miłosza Horodyskiego, dziennikarza telewizji publicznej, wykładowcę akademickiego, teoretyka na wydziale Internetu w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Przesłanie prof. Wandy Półtawskiej dla nauczycieli