Szanowni Państwo,

dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie pt. „Z WOLNOŚCI PŁYNIE RADOŚĆ, SIŁA I NADZIEJA” z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Poniżej prezentujemy zdjęcia z uroczystości wręczenia nagród oraz skrót filmowy nagrodzonych prac.

 

 


Gratulujemy autorom zwycięskich i wyróżnionych prac.

Każdy uczestnik konkursu otrzymuje 2 bony szkoleniowe KIRE

  • jeden uprawniający do zniżki w wysokości 50 zł na dowolne szkolenie indywidualne
  • jeden uprawniający do zniżki w wysokości 100 zł na dowolny kierunek studiów podyplomowych

oraz dyplom o uczestnictwie w konkursie.

Dyplomy oraz bony są dostępne do odbioru w biurze Krakowskiego Instytutu Rozwoju Edukacji na ul. Wielickiej 42/104.

Wyniki konkursu

a. KATEGORIA 1 – SCENARIUSZE
  • 1 miejsce - biały laptop Lenovo 320 FHD i3 4GB 240SSD W10
    Małgorzata Bernowska
    Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zatorze, ul. Kongresowa 11;
    nr zgłoszenia: 50/K/2018
    lenovo white
  • 2 miejsce - aparat fotograficzny SONY DSC-H300
    Patrycja Mirek, Danuta Byrska
    Przedszkole "Bajka" przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Choczni, ul. Główna 1;
    nr zgłoszenia: 47/K/2018
    SONY dsc300
  • 3 miejsce - czytnik ebook’ów Kindle Paperwhite 3
    Alina Radwan, Bernadeta Zacny
    Zespół Szkół nr 2 im Św. Jadwigi Królowej, ul. Batorego, Andrychów;
    nr zgłoszenia: 42/K/2018
    kindle3

WYRÓŻNIENIA

  • Grażyna Cetnarowska
    Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu;
    nr zgłoszenia: 1/K/2018
  • Anna Gacek, Kinga Pilch–Kubiak
    Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wojsk Ochrony Pogranicza, ul. Środkowa 184, Białka Tatrzańska;
    nr zgłoszenia: 25/K/2018
  • Beata Wojtyła, Janusz Osiadły
    Zespół Szkół Mechanicznych nr 3, os. Szkolne 37, Kraków;
    nr zgłoszenia: 26/K/2018
  • Renata Kowalska
    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12, al. Kijowska 3;
    nr zgłoszenia: 41/K/2018
  • Małgorzata Rudzka
    Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Przegini Duchownej, Przeginia Duchowna 70;
    nr zgłoszenia: 43/K/2018
  • Elżbieta Ptak, Iwona Duran
    Samorządowe Przedszkole nr 131 " Stokrotka", os.  Złotego Wieku 13, Kraków;
    nr zgłoszenia: 49/K/2018
b. KATEGORIA 2 – RELACJA
  • 1 miejsce - biały laptop Lenovo 320 FHD i3 4GB 240SSD W10
    Marta Barroso, Marek W. Kapturkiewicz
    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12, al. Kijowska 3 Kraków;
    nr zgłoszenia: 33/K/2018
    lenovo white
  • 2 miejsce - aparat fotograficzny SONY DSC-H300
    Katarzyna Smosna, Ewa Olejarz
    Szkoła Podstawowa nr 5 im. Konfederacji Tatrzańskiej, ul. Orkana 17, Nowy Targ;
    nr zgłoszenia: 52/K/2018
    SONY dsc300
  • 3 miejsce - czytnik ebook’ów Kindle Paperwhite 3
    Anna Gacek, Kinga Pilch–Kubiak
    Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wojsk Ochrony Pogranicza, ul. Środkowa 184, Białka Tatrzańska;
    nr zgłoszenia: 25/K/2018
    kindle3

WYRÓŻNIENIA

  • Aleksandra Bluczak
    Samorządowe Przedszkole nr 108 "Kraina Tęczy", oś. Handlowe 3, Kraków;
    nr zgłoszenia: 10/K/2018
  • Joanna Piasecka
    Publiczne Przedszkole "Bajlandia", ul. Stattlera 26, Kraków;
    nr zgłoszenia: 11/K/2018
  • Dorota Nawalany, Anna Psujek
    Przedszkole Samorządowe nr 5 w Wieliczce im. Brata Alojzego Kosiby, ul. W. Pola 23;
    nr zgłoszenia: 17/K/2018
  • Edyta Sikora, Krzysztof Chrabota
    Zespół Szkół Specjalnych nr 14, oś. Sportowe 28, Kraków;
    nr zgłoszenia: 28/K/2018
  • Iwona Marzec, Wojciech Marzec
    Szkoła Podstawowa nr 2 w Proszowicach, ul. Kopernika 7;
    nr zgłoszenia: 27/K/2018
  • Monika Nowak
    Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Bajkowa Kraina, os. Bohaterów Września 3a, Kraków;
    nr zgłoszenia: 40/K/2018
  • Barbara Lipiarz, Arkadiusz Drozdek
    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Skawinie, ul. Żwirki i Wigury 9;
    nr zgłoszenia: 9/K/2018