fbpx

EKSPOZYCJE PRAC

  • Od 15 kwietnia do 5 maja 2016 r. na terenie Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie odbyła się wystawa linorytów - prac wykonanych przez słuchaczy kursów kwalifikacyjnych Sztuka i studiów podyplomowych Edukacja muzyczna i plastyczna w szkole podstawowej i gimnazjum, organizowanych przez Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji. Wystawa "Kraków w grafice" spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających bibliotekę, z czego się bardzo cieszymy i serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za wizytę.

  • Szczególną radość sprawiło nam zaproszenie do Kielc. Zostaliśmy poproszeni o udostępnienie prac przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Kielcach, co zaowocowało tym, że od 16 maja do 31 sierpnia 2016 r. wystawa była dostępna dla wszystkich odwiedzających Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Kielcach.

  • Kolejna ekspozycja prac znalazła się w Akademii Ignatianum w Krakowie, wzbogacając uroczystą oprawę INAUGURACJI ROKU AKADEMICKIEGO 2016/17 Krakowskiego Instytutu Rozwoju Edukacji. Prace można było oglądać w dniach 24-30 września 2016.

Była to już trzecia ekspozycja prac, a druga w Krakowie.