ROZWÓJ INSTYTUTU

Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji po zmianie rozporządzenia MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli z 2014 roku, dostosował ofertę do nowych przepisów. Ze względu na ograniczoną liczbę kursów kwalifikacyjnych umożliwiliśmy naszym sympatykom poszerzanie kwalifikacji na studiach podyplomowych. Dzięki partnerskiej współpracy z uczelniami wprowadziliśmy do oferty wiele kierunków studiów oraz innych form doskonalenia zawodowego, oczekiwanych przez nauczycieli.

Aby utrzymać wysoki poziom zajęć przeprowadzamy ewaluacje, pytamy uczestników o ich opinie i sugestie, które następnie analizujemy. Nasze zajęcia są wysoko oceniane, a wiele osób powraca do nas na kolejne formy doskonalenia lub poleca je swoim znajomym.

oceny

Nauczycielom podnoszącym swoje kwalifikacje na studiach podyplomowych zależy na szybkim ich rozpoczęciu. Wychodząc na przeciw tym oczekiwanion uruchamiamy kierunki wiele razy w roku. Poniżej wykres obejmujący rok szkolny 2016/2017.

kierunki

Bogatą i różnorodną ofertą szkoleniową cieszącą się dużym zainteresowaniem zawdzięczamy doświadczonej kadrze wykładowców, ekspertów o wysokich kwalifikacjach. Dzięki temu nasze zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy, przekazywane informacje przydatne i praktyczne. Poniżej dane liczbowe zebrane od początku działalności KIRE.

uczestnicy

Na naszej stronie internetowej gromadzimy informacje przydatne dyrektorom i nauczycielom. Za jej pośrednictwem można się zapisać na dowolna formę doskonalenia, a także skontaktować z opiekunami kierunków, zadać pytanie lub uzyskać informacje szczegółowe.

odwiedziny