fbpx

Asystent ds. administracji/księgowych

Asystent ds. szkoleń

Specjalista z zakresu surdopedagogiki

Dyrektor Samorządowego przedszkola nr 2 poszukuje specjalistę surdopedagogiki do dziecka z orzeczeniem.

Samorządowe przedszkole nr 2
Kraków, ul. Twardowskiego 90

W razie pytań prosimy o kontakt tel. 12 266 14 39

Terapeuta Integracji Sensorycznej

Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka MUDI w Krakowie poszukuje TERAPEUTY INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

Wymagania:
- ukończenie kursu II stopnia integracji sensorycznej
- doświadczenie w pracy z dziećmi

Obowiązki:
- prowadzenie diagnozy i terapii integracji sensorycznej
- prowadzenie dokumentacji

W razie pytań prosimy o kontakt tel. 783 211 814

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Szkoła Podstawowa w Krakowie (Prokocim) poszukuje nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem: 502 647 031

Praktyki zawodowe w bibliotece ZSCh

Biblioteka szkolna przy Zespole Szkół Chemicznych im. M. Skłodowskiej-Curie, ul. Krupnicza 44 w Krakowie poszukuje osoby do odbycia praktyki zawodowej. U nas w bibliotece panuje naprawdę przyjazna atmosfera. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt, szczegóły poniżej.

Biblioteka szkolna - bibliotekarz
Początek: wrzesień (lub później)
Opiekun: mgr Julita Środa-Płatek (nauczyciel mianowany)

Nauczyciel wspomagający

Szkoła Podstawowa nr 31 im. dra Henryka Jordana poszukuje nauczyciela wspomagającego dla ucznia z autyzmem, absolwenta studiów podyplomowych Pedagogika specjalna - Edukacja, terapia i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu lub osobę w trakcie uzyskiwania kwalifikacji na tym kierunku.

Więcej informacji: tel. 12 427 38 00 lub na stronie http://sp31krakow.pl/

Psycholog

Stowarzyszenie „Życzliwa Dłoń” poszukuje do stałej współpracy psychologa. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wymiar oraz harmonogram pracy do uzgodnienia. Miejsce pracy: Niepołomice i Szarów

Więcej informacji pod numerem telefonu: 603 334 633 lub 602 103 542

Więcej: https://zyczliwadlon.org/stowarzyszenie/praca/

Poszukujemy również do współpracy wolontariuszy, którzy chcą zdobyć doświadczenie w pracy z dziećmi ucząc się od wyspecjalizowanej i doświadczonej kadry. Dajemy możliwość odbycia praktyk studenckich pod okiem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Wolontariat/praktyki mogą odbywać się w naszych 5 placówkach gdzie prowadzimy: Przedszkole, żłobek, placówkę wsparcia dziennego, centrum wspierania rodziny oraz rehabilitację dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.

Zajęcia z integracji sensorycznej

Poszukujemy osoby, która mogła by poprowadzić zajęcia z integracji sensorycznej dla dzieci w Krakowie. Zajęcia prowadzone są w żłobku w dzielnicy Dębniki. Zajęcia odbywają 5 godzin w tygodniu. Czas realizacji zajęć do lipca 2022.

Wymagania: wykształcenie wyższe z pedagogiki, pedagogiki specjalnej, psychologii, fizjoterapii oraz ukończony kurs I i II stopnia integracji sensorycznej.

Nauczyciel bibliotekarz

Dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie ul. Dąbrowskiego 82, ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela bibliotekarza w roku szkolnym 2021/2022 - pełny etat (na zastępstwo).

Tel. 17 748 29 02 w godz. od 7:30 do 14:30

SENSORYKA – Ośrodek Wspierania Rozwoju Dzieci i Rodziny.

Lokalizacja: Kraków, os. Kurdwanów

Nawiążemy od czerwca 2021 współpracę z terapeutą Integracji Sensorycznej

Oferujemy:

  • umowę zlecenia,
  • dobre wynagrodzenie,
  • dobre warunki pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość wykonania praktyk

Wymagane:

  • uprawnienia do prowadzenia terapii SI,
  • przygotowanie pedagogiczne,
  • mile widziane inne kwalifikacje np. fizjoterapeuta

Tel. kontaktowy: 500 050 699 lub 793 337 370

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Nauczyciel wspierający w przedszkolu

Potrzebny nauczyciel wspierający do przedszkola w Trzebini (powiat chrzanowski, woj. małopolskie). Praca na pełen etat.

Tel. kontaktowy: 608628714

Nauczyciel z przygotowanie tyflopedagogicznym i oligofrenopedagogicznym

Zespół Szkół i Placówek pn. "Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie" poszukuje nauczyciela na zastępstwo w pełnym wymiarze godzin z przygotowaniem tyflopedagogicznym i oligofrenopedagogicznym. W Centrum do pensji przysługuje 30% dodatek z trudne i uciążliwe warunki pracy.

Nauczyciel - oligofrenopedagog

Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Krakowie zatrudni na pełny etat nauczyciela – oligofrenopedagoga.

Praca w klasach dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w st. umiarkowanym.

Możliwe studia podyplomowe (oligofrenopedagogika) w toku.

Zapraszamy!

Zespół Szkół Specjalnych nr 4
30-076 Kraków, ul. Zakątek 2
tel. 12 422 57 12

Przedszkole Samorządowe Nr 5 w Wieliczce poszukuje nauczyciela wspomagającego - specjalność oligofrenopedagogika lub pedagogika specjalna w wymiarze pełnego etatu 20 godzin oraz nauczyciela wychowania przedszkolnego - pełny etat 25 godzin.

Zainteresowanych proszę o kontakt:

Neurologopeda/logopeda

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Planeta 21" w Krośnie zatrudni neurologopedę/logopedę.

Więcej szczegółow w ulotce PDF.

ymagania: kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela wychowania przedszkolnego
Lokalizacja: Nowa Huta
Czas pracy: 6 godz. w grupie dzieci
Umowa: etat
Wynagrodzenie: w zależności od stopnia awansu zawodowego
Możliwość zdobywania stopni awansu zawodowego.
Szczegóły podczas rozmowy.

Kontakt: tel. 791 229 796