Szanowni Państwo,

Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji posiada ofertę adresowaną do odbiorców z całej Polski, a nawet z zagranicy (m.in. dla dyrektorów i nauczycieli szkół przy ambasadach RP). Wychodząc naprzeciw  potrzebom naszych słuchaczy, staramy się pomóc w znalezieniu noclegów na czas zjazdów i sesji.

KIRE nie prowadzi rejestracji, ani nie współpracuje w sposób formalny z polecanymi placówkami. Zbieramy jedynie informacje, opinie naszych uczestników i na tej podstawie możemy zaproponować lokalizacje miejsc noclegowych zainteresowanym osobom.

Poniższa tabela zawiera zebrane informacje o wyposażeniu i cenie niektórych noclegów w Krakowie. Po wybraniu konkretnej pozycji prosimy o kontakt z biurem w celu uzyskania szczegółowych informacji umożliwiających zarezerwowanie miejsca. Jeśli mają Państwo informacje o atrakcyjnym noclegu, zachęcamy do kontaktu, dzięki temu poniższa tabela będzie wzbogacana i coraz lepiej dostosowywana do potrzeb naszych studentów.

 

Telefony

telefontel./fax. 12 412 06 68
kom. 695 928 305
kom. 605 061 844

Poczta elektroniczna

noclegi ikonaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

earth recycle