Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża zatrudni osoby na stanowiska: LOGOPEDA, OLIGOFRENOPEDAGOG, PEDAGOG, PIELĘGNIARKA, TERAPEUTY ZAJĘCIOWEGO, ASYSTENTA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ, SPECJALISTA W ZAKRESIE REHABILITACJI MEDYCZNEJ, FIZJOTERAPEUTA, PSYCHOLOG,

Region: małopolskie,

Opis stanowiska

  • świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania dla dzieci  niepełnosprawnych
  • zakres usług:
    1. czenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia
    2. interwencje i pomoc w życiu w rodzinie
    3. pomoc w załatwianiu spraw urzędowych
    4. wspieranie i pomoc w uzyskaniu zatrudnienia
    5. pomoc w gospodarowaniu pieniędzmi
    6. pielęgnacja –jako wspieranie procesu leczenia
    7. rehabilitacja fizyczna  i usprawnianie
    8. pomoc mieszkaniowa

Wymagania:

  • Co najmniej roczny staż w placówkach dla osób z zaburzeniami psychicznymi
  • Kwalifikacje do wykonywania zawodu
  • Wiedza i umiejętności  które pozwolą samodzielnie świadczyć powyższe usługi
  • Mile widziany certyfikat ukończenia kursu, szkoleń z zakresu: umiejętności kształtowania motywacji do akceptowanych przez otoczenie zachowań, kształtowania nawyków celowej aktywności, prowadzenia treningu zachowań społecznych
  • mile widziane doświadczenie w pracy w podobnym charakterze
    Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie
  • Liczba i godziny pracy do uzgodnienia
  • Możliwość pracy w dużej, międzynarodowej Organizacji

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża z siedzibą w Krakowie ul. Studencka 19 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Praca dla nauczyciela wychowania przedszkolnego od 1 września 2017

Poszukiwany jest nauczyciel do Przedszkola w Nowej Hucie na półetatu z możliwością pełnego. Przedszkole nowe, kameralne grupy.

Umowa: o pracę.

Możliwość awansu zawodowego.

Wymagania: kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela wychowania przedszkolnego

Lokalizacja: Nowa Huta

Czas pracy: 6 godz. w grupie dzieci

Umowa: etat

Wynagrodzenie: w zależności od stopnia awansu zawodowego

Możliwość zdobywania stopni awansu zawodowego.

Szczegóły podczas rozmowy. Kontakt: tel. 791 229 796

Szkoła Podstawowa w Ochojnie im. Michaliny Stasiukowej

(w gminie Świątniki Górne) poszukuje nauczyciela w niepełnym wymiarze godzin:

2 godz. fizyki, 2 godz. biologii, 2 godz. chemii - istnieje mozliwość dodatkowych godzin zajęć w świetlicy szkolnej.

Informacje dodatkowe mozna uzyskać w szkole:

Szkoła Podstawowa
im. Michaliny Stasiukowej
32-040 Ochojno
ul. Podhalańska 27

Telefon/fax: +48 12 270 41 01

Royal School, Edukacja XXI wieku

Szanowni Państwo,

szkoła i przedszkole Royal School oraz Edukacja XXI wieku, zaprasza chętne osoby do składania swoich kandydatur na następujące stanowiska:

  • nauczyciel przedszkolny
  • nauczyciel przedszkolny z językiem angielskim
  • logopeda
  • psycholog
  • nauczyciel przyrody, geografii, fizyki, biologii
  • nauczyciel plastyki

Zapewniamy umowę o pracę, dobre wynagrodzenie, możliwość rozwoju :-)

Integracyjna Szkoła Podstawowa Montessori

Nowo otwarta Integracyjna Szkoła Podstawowa Montessori zlokalizowana przy Błoniach w Krakowie oraz Przedszkole Integracyjne Montessori w Pychowicach poszukuje nauczycieli wychowawców po wyższych studiach pedagogicznych z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z doświadczeniem w pracy w przedszkolu lub szkole podstawowej w nauczaniu początkowym klas 1-3 (mile widziane doświadczenie w pracy metodą Montessori), nauczyciela wf-u oraz nauczyciela anglisty.

Umowa: etat
Szczegóły podczas rozmowy.

Kontakt: tel. 791 229 796