fbpx

Dofinansowanie studiów podyplomowych i szkoleń z Europejskiego Funduszu Społecznego

Szanowni Państwo,

informujemy o możliwości skorzystania z dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego na udział w studiach podyplomowych i szkoleniach organizowanych przez Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji. Dofinansowanie dotyczy usług rozwojowych znajdujących się w Bazie Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Co należy zrobić, aby skorzystać z dofinansowania?

1. Kliknąć link poniżej i odnaleźć interesującą nas usługę rozwojową organizowaną przez KIRE na stronie:

2. Wydrukować kartę usługi i zgłosić się do operatora - jest to instytucja, która realizuje podmiotowy system finansowania w danym województwie. Dla województwa małopolskiego jest to:

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Kordylewskiego 11
31-542 Kraków
tel: (12) 307 32 15
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona internetowa: www.mbon.pl

3. Podpisać umową z operatorem.

4. Zapisać się na wybraną usługę poprzez Bazę Usług Rozwojowych. Konieczne będzie zalogowania/założenie konta (pod tym adresem).

Więcej szczegółów i opis procedury uzyskiwania dofinansowania można sprawdzić na stronach:

info ikonkaWażne:
Dofinansowanie jakie można uzyskać na wybrane usługi rozwojowe wynosi od 50% do 80% w zależności od województwa oraz założonych kryteriów.

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

5. Aby skorzystać z dofinansowania na usługę rozwojową organizowaną przez KIRE, ale niedostępną na stronie Bazy Usług Rozwojowych, wypełnij poniższy formularz.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com